Якщо туристи пройшли 18 км і ще п'яту частину запланованої відстані а залишилось пройти 14 км

туристичний маршрут становить? Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Эльвира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай загальна довжина туристичного маршруту дорівнює х кілометрів.

Тоді з умови задачі маємо:

- туристи пройшли 18 км;

- залишилося пройти 14 км;

- ще п'ята частина запланованої відстані залишилась непройденою.

Можемо записати систему рівнянь для вирішення задачі:

18 км + (1/5) * х + 14 км = х

Спростимо:

18 км + 0.2 * х + 14 км = х

32 км + 0.2 * х = х

0.8 * х = 32 км

х = 32 км / 0.8

х = 40 км

Отже, туристичний маршрут має довжину 40 км.

Отвечает Жданович Диана.

За умовою задачі, туристи пройшли 18 км і ще п'яту частину запланованої відстані, тобто залишилося пройти 4/5 від запланованої відстані. Нехай ця відстань дорівнює d кілометрам.

Тоді ми можемо записати рівняння:

18 км + 4/5 d км = d км - 14 км

Звідси отримуємо:

18 км + 4/5 d км = d км - 14 км

32 км + 4/5 d км = d км

4/5 d км = 32 км

d км = 40 км

Отже, туристичний маршрут становить 40 км.