1. Знайдіть значення виразу: 2 345 : x + 531, якщо х=5. 2. Округліть до тисяч: 12 467 450; 34 547

588.​ срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Михайловская Варвара.

Ответ:

1. Підставимо x = 5 в вираз і виконаємо ділення:

2 345 : x + 531 = 2 345 : 5 + 531 = 469 + 531 = 1 000.

Отже, значення виразу дорівнює 1 000.

2. Для того, щоб округлити числа до тисяч, потрібно залишити лише перші три розряди після коми:

12 467 450 ≈ 12 467 000

34 547 588 ≈ 34 548 000

Отже, числа 12 467 450 та 34 547 588 округлюються до 12 467 000 та 34 548 000, відповідно.