У першому зерносховищі 205 т зерна, а в другому 82 т. Із першого - зерносховища щодня вивозять 3 т

зерна, а в друге зерносховище щодня привозять 2 т зерна. Через скільки днів у першому зерносховищі зерна буде у 2 рази менше, ніж у другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Зяблицкий Данил.

Ответ:

Через 41 день

Пошаговое объяснение:

2(205−3x)=82+2x
410−6x=82+2x
8x=328
x=41
Если проверить все сходится)

Отвечает Вишнёва Людмила.

Ответ:

Через 41 день

Пошаговое объяснение:

х - через столько дней в 1 зернохранилище зерна будет в 2 раза меньше нем во 2 зернохранилище

2(205 - 3х) = 82 + 2х

410 - 6х = 82 + 2х

-6х - 2х = 82 - 410

-8х = -328

х = -328 : (-8)

х = 41