У першому зерносховищі зберігається 215 т зерна, а в другому - 140 т. Щодня з першого зерносховища

беруть по 5 т зерна, а з другого - по 9 т. Через скільки днів у першому зерносховищі стане вдвічі більше зерна, ніж у другому? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО К.Р!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ежов Владимир.

Ответ:

5 днів

Пошаговое объяснение:

складемо рівняння:

215-5x=2(140-9x)

215-5x=280-18x

-5x+18x=280-215

13x=65

x=5