поїзд їхав 2 години зі швидкістю 60 км/год і 3 години зі швидкістю 50 км/год. знайдіть його середню

швидкість протягом усього шляху ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малярова Поля.

Ответ:    54 км/час.

Пошаговое объяснение:

2 години зі швидкостью 60 км/год =>  s1 = 60*2=120 км

3 години зі швидкостью 50 км/год. =>  s2=50*3 = 150 км

знайдіть його середню швидкість

----------------

v ср = (s1+s2)/(t1+t2) = (120+150)/(2+3) = 270/5 = 54 км/час.