5. З одного міста в протилежних напрямках вирушили одночасно два автомобілі. Швидкість одного з них

дорівнює 61,5 км/год, що на 7,8 км/год менше, ніж швидкість другого. Яка відстань буде між ними через 3,2 год після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрющенко Руслан.

Ответ:

418,56 км.

Пошаговое объяснение:

61,5 + 7,8 = 69,3 (км/год) швидкість другого автомобіля

61,5 + 69,3 = 130,8 (км/год) швидкість віддалення автомобілів

130,8 * 3,2 = 418,56 (км) відстань між ними через 3,2 год.