Об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 120 см³. Його довжина дорівнює 6 см, а висота 4 см.

Знайди суму довжин усіх ребер цього паралелепі педа. СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Весновская Маргарита.

Ответ:30см

Пошаговое объяснение:

Нехай a, b, і c - довжини ребер прямокутного паралелепіпеда. За умовою задачі, довжина дорівнює 6 см, а висота дорівнює 4 см. Тоді об'єм паралелепіпеда можна обчислити як a * b * c:a * b * c = 120Також знаємо, що довжина дорівнює 6 см. Перепишемо формулу для об'єму в наступний спосіб:c = 120 / (a * b)Тепер можемо знайти довжину третього ребра:c = 120 / (a * b) = 120 / (6 * 4) = 5Отже, довжини ребер паралелепіпеда дорівнюють 6, 4 і 5 см. Сума довжин усіх ребер дорівнює:6 + 4 + 5 + 6 + 4 + 5 = 30Отже, сума довжин усіх ребер цього паралелепіпеда дорівнює 30 см.