У мішку було 50 кг борошна. Протягом березня господиня витратила-3/10 усього борошна, а протягом

квітня-3/5 усього борошна. Скільки кілограмів борошна залишилось у мішку після двох місяців?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фарбер Эльза.

Відповідь:

у мішку лишилось 5 кг борошна

Покрокове пояснення:

3/5 переведемо у 6/10

3/10+ 6/10=9/10– витратила

10/10-9/10=1/10– залишилось

50:1=5(кг)

Отвечает Васильева Лидия.

Ответ:

після двох місяців у мішку залишилося 5 кг борошна.

Пошаговое объяснение:

у березені: 3/10 * 50 кг = 15 кг

після березня: 50 кг - 15 кг = 35 кг

у квітні: 3/5 * 50 кг = 30 кг

після квітня: 35 кг - 30 кг = 5 кг