Знайди переметр прямокутника, сторони якого дорівнюють 5,2 см і 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ангелина.

Відповідь: 22,

Покрокове пояснення: (5,2*2=10,4)+(6*2=12)=22,