За день бригада робітників виготовила 640 деталей, а це становить 128% запланованої кількості.

Скільки деталей за день планувала виготовляти бригада? На скільки деталей бригада перевиконала план? Поясни розв'язок.

Ответы на вопрос

Отвечает Уткова Алина.

Ответ:

1 тиж -99(д)

2тиж-297(д)

Пошаговое объяснение:

1)х+3х=3964х=396х=396:4х=99(д) В перший тиждень

2)99*3=297( д) в другий тиждень

Отвечает Скворцова Соня.

Ответ:

спасибо большое!!!!!!!!!!!!