Машина проїхала 165 км, що становить 11/13 З'ясуй, чому дорівнює весь шлях. усього шляху.​


Ответы на вопрос

Отвечает Янышина Лена.

Ответ:

165:11=15(км)-одна частина

15×13=195(км)-весь шлях

Відповідь:195 км

Пошаговое объяснение:

Мабуть так