За три дні машина проїхала 300км. За перший день вона проїхала 30% шляху , за другий - 25% шляху ,

за третій день - решту . Скільки кілометрів проїхала машина за третій день ?

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Анастасия.

1)300*30:100=90(км)проїхала машина в перший день

2)300*25:100=75(км)проїхала машина в другий день

3)300-(90+75)=135(км) проїхала машина в третій день

Відповідь: 135 км проїхала машина в третій день