На складі було 225 сенсорних іграшок Поп-іт. У кожен з трьох магазинів відвезли по х іграшок.

Знайдіть число х, якщо на складі після цього залишилося 2х іграшок.

Ответы на вопрос

Отвечает Волгина Алёна.
Всього було 225 іграшок. Після того, як відвезли по х іграшок в кожен з трьох магазинів, залишилося 2х іграшок на складі. Отже, кількість іграшок, які були відвезені, дорівнює:

3х + 2х = 5х

Тому залишилося:

225 - 5х

іграшок. Ця кількість дорівнює 2х. Тому ми можемо записати:

225 - 5х = 2х

Перенесемо 2х на ліву сторону:

225 - 7х = 0

Розв'яжемо це рівняння:

225 = 7х

x = 225 / 7

Отже, X дорівнює приблизно 32,14 (округлюючи до двох знаків після коми). Тому в кожен з трьох магазинів було відвезено приблизно 32 іграшки, а на складі залишилося 225 - 5х = 225 - 5(32,14) = 72,86 іграшок.