На одному складі було 1967 м'яких іграшок. На другий порожній склад кілька днів доставляли по 287

м'яких іграшок щодня. Після цього 1622 іграшки з другого складу відправили на продаж, і там залишилося на 1580 іграшок менше, ніж на пер шому складі. Скільки днів привозили іграшки на другий склад?

Ответы на вопрос

Отвечает Герасименко Евеліна.

Ответ:

7 дней

Пошаговое объяснение:

1967-1580=387 игрушек осталось на складе

387+1622=2009 – было игрушек до вывоза

2009:287=7 – дней завозили игрушки

УКР:

1967-1580 = 387 іграшок залишилось на складі

387 + 1622 = 2009 - до випуску були іграшки

2009: 287 = 7 днів принесли іграшки