срочно пажалуста плачу 70азустріч один одному з різних міст виїха- ли два потяги. Швидкість першого

потяга була 96 км/год, а швидкість другого – 112 км/год. Яка відстань була між ними спочатку, якщо вони зустрінуться через 12 годин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Буслаева Настя.

Відповідь:

2496км

Покрокове пояснення:

1) 96*12=1152

2) 112*12=1344

3) 1152+1344=2496

Отвечает Громов Георгий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 96+112= 208 -(км/год) спільна швидкість

2) 208*12 = 2496 (км) відстань

Відповідь: Відстані між 2 потягами 2496 км