Ціна товару підвищилась з 600 грн. до 624 грн. На скільки відсотків відбулось підвищення ціни

товару? А) на 4% Б) на 0,004% В) на 0,4% Г) на 40% ​

Ответы на вопрос

Отвечает Tsapura Oleg.
Щоб знайти відсоток зміни ціни товару, необхідно розрахувати різницю між старою та новою ціною, поділити цю різницю на стару ціну, а потім помножити на 100%:

Відсоток зміни = ((нова ціна - стара ціна) / стара ціна) * 100%

В даному випадку:

((624 - 600) / 600) * 100% = 4%

Тому правильна відповідь - А) на 4%.
Отвечает Самойловских Алексей.

Ответ:

А) на 4%

Пошаговое объяснение:

600грн-100%

624 грн-Х%

600:624=100:Х

600Х=624*100

Х=62400:600=104%

104-100=4%  на столько подняли цену товара