4.Решить систему уравнен (x+5 = 35, 3x + 2y = 27;​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для розв'язання цієї системи рівнянь методом підстановки спочатку потрібно знайти значення однієї змінної з одного з рівнянь, а потім підставити його у друге рівняння і знайти іншу змінну.

З першого рівняння маємо:

x + 5 = 35

Віднімаємо 5 з обох сторін:

x = 30

Тепер підставимо це значення у друге рівняння:

3x + 2y = 27

3(30) + 2y = 27

90 + 2y = 27

Віднімаємо 90 з обох сторін:

2y = -63

Ділимо на 2:

y = -31.5

Отже, розв'язок системи рівнянь:

x = 30, y = -31.5

Отвечает رمادي كيسي.
{х+5=35
{3х+2у=27

{х=30
{3х+2у=27

3*30+2у=27
90+2у=27
2у=27-90
2у=-63
у=(-63)/2
у=-31,5
(x;y)=(30;-31,5)