середнє арифметичне трьох чисел 1.7 середнє арифметичне інших двох чисел 1.6. знайти середнє

арифметичне цих 5 чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Терешина Алёна.

Ответ: 1,7*3=5,1  це три числа разом

1,6*2=3,2 це 2 числа разом

5,1+3,2=8,3 це 5 чисел разом

8,3:5=1,66 це середнє арефметичне 5 чисел

Пошаговое объяснение: