4. Складіть рiвняння для розв'язування задачі і розв'яжіть його. Задача У двох бідонах було порівну

молока. Коли з пер- шого взяли 8 л молока, а в другий долили 10 л, то в другому бідоні стало втричі більше, ніж у першому. Скільки молока було в кожному бідоні спочатку?​ СРОЧНООООПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Беспелюхина Софья.

Відповідь:

Покрокове пояснення

Ми маємо таку рівність:

3 * (x + 10) = x - 8

Розкриємо дужки та спростимо рівняння:

3x + 30 = x - 8

Перенесемо всі x на одну сторону, а константи на іншу:

3x - x = -8 - 30

2x = -38

Поділимо обидві частини рівняння на 2:

x = -38 / 2

x = -19

Таким чином, у першому бідоні спочатку було -19 л молока.

Підставимо значення x у початкове рівняння:

3 * (-19 + 10) = -19 - 8

3 * (-9) = -27

Отже, у другому бідоні спочатку було -27 л молока.

Враховуючи, що кількість молока не може бути від'ємною, бачимо, що ця задача не має реального розв'язку.