Автомобіль їхав 2 години зі швидкістю 64,6 км/год і 3 години 72 км/год. Знайти середню швидкість

автомобілів на всьому шляху. Помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Недайводин Тимофей.

Ответ:

1) 64,6 • 2 = 129,2 (км) - шлях автомобіля за 2 години

2) 72 • 3 = 216 (км) - шлях за 3 години

3) 129,2 + 216 = 345,2 (км) - шлях за весь час

4) 2 + 3 = 5 (ч) - весь час

5) 345,2 : 5 = 69,04(км/ч) - середня швидкість

Відповідь: 69,04 км/год - середня швидкість автомобіля на всьому шляху.

Отвечает Кащавцева Анастасия.

Відповідь:

середня швидкість автомобіля на всьому шляху становить 69,04.

Покрокове пояснення:

1) 64,6  * 2 = 129,2

2) 72 * 3 = 216

3) 3 + 2 = 5

4) 129,2 + 216 = 345,2

5) 345,2 : 5 = 69,04