A) 2,5. Б)0. В)5. 5. Чому дорівнює 5х, якщо 7.(x-4)-2-x = 2? A)-26. Б)30. B)-30. Г) -1. Г) 6.

кроків сестрі

Ответы на вопрос

Отвечает Чурина Арина.

Ответ:Щоб знайти значення 5х, спочатку вирішимо рівняння 7.(x-4)-2-x = 2.

Розгорнемо дужки:

7x - 28 - 2 - x = 2.

Спростимо рівняння:

6x - 30 = 2.

Додамо 30 до обох боків рівняння:

6x = 32.

Поділимо обидві частини на 6:

x = 32/6.

Значення x дорівнює x = 16/3 або x ≈ 5.333.

Тепер, щоб знайти значення 5х, помножимо значення x на 5:

5 * (16/3) = 80/3 або приблизно 26.667.

Отже, правильна відповідь є А) -26.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ковальчук Настя.

Ответ:

Б) 30

Пошаговое объяснение:

7 * (х - 4) - 2 * х = 2

7х - 28 - 2х = 2

5х - 28 = 2

5х = 2 + 28

5х = 30

х = 30 : 5

х = 6

5х = 5 * 6 = 30