Два поїзди вийшли одночасно з двох міст назустріч один одному і зустрілися через 2 год. Швидкість

першого поїзда 80 км/год, другого-70км/год. Яка відстань між містами? 1. 20км 2. 200км 3. 300км 4. 400км

Ответы на вопрос

Отвечает Жуковская Алина.

відповідь 300км

Пошаговое объяснение:

томущо перший поїзд проїхав 160 це значить 80×2=160 а другий поїзд 140 це значить 70×2=140 140+160=300

.