395. Обчисли вирази і назви розряди в кожному його значенні. 490 930-20 792:23 503 490 (930-20

792:23) 503​

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедова Наташа.

Ответ:

1.490930 - це число, складене з 6 розрядів: сотні тисяч, десятки тисяч, тисячі, сотні, десятки, одиниці.

2. 20792:23 - це ділення, яке можна розрахувати так: 20792 ÷ 23 = 904. Число 904 складається з 3 розрядів: сотні, десятки, одиниці.

3. 930 - це число з 3 розрядів: сотні, десятки, одиниці.

4. (20792:23) = 904 - це число з 3 розрядів: сотні, десятки, одиниці.

5. 503490 - це число з 6 розрядів: сотні тисяч, десятки тисяч, тисячі, сотні, десятки, одиниці.

6. (930-20792:23) = (930-904) = 26 - це число з 2 розрядів: десятки, одиниці.

7. (490930-20792:23)503 = (490930-904)503 = 245013539 - це число з 9 розрядів: мільйони, сотні тисяч, десятки тисяч, тисячі, сотні, десятки, одиниці.

Сделайте пожалуйста Лучший Ответ! спасибо!❤️