Знайдіть значення виразу 17388:207-(5,2а+3,8а).якщо а-8,9


Ответы на вопрос

Отвечает Мастаков Дмитрий.

Відповідь:

17388:207-(5,2а+3,8а)= 84-5,2a-3,8a=84-9a=84-9×8,9=84-80,1=3,9

Покрокове пояснення:

, якщо я правильно зрозуміла, а = 8,9, в цьому випадку відповідь 3,9. Якщо а = -8,9, то :

17388:207-(5,2а+3,8а)= 84-5,2a-3,8a=84-9a=84-9×(-8,9)=84+80,1 = 164,1