1.Спростіть вираз 12,4а-9,4а + 7 і знайдіть його значення виразу якщо а=0.1. 2.За який час

велосипедист подолає відстань 20,4 км, якщо його швидкість 12 км/год? 3.Знайти значення виразу в стовпчик: 1)24, 5-3, 5:50+7; 2) (412-63, 4) :12+1, 56*25 Розв'язати рівняння: 1) 16x=4; 2) 238,51:x=17 3) 18,9x+53, 6x-8, 5=3, 2

Ответы на вопрос

Отвечает Сенавьев Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:
1. Спростімо вираз: 12,4а - 9,4а + 7.

  Зведемо подібні доданки: (12,4а - 9,4а) + 7.

  Отримаємо: 3а + 7.

  Значення виразу при а = 0.1:

  Підставимо значення: 3 * 0.1 + 7.

  Обчислимо: 0.3 + 7 = 7.3.

  Таким чином, значення виразу 12,4а - 9,4а + 7 при а = 0.1 дорівнює 7.3.

2. Використовуємо формулу: час = відстань / швидкість.

  Підставимо значення: час = 20.4 км / 12 км/год.

  Обчислимо: час = 1.7 год.

  Таким чином, велосипедист подолає відстань 20.4 км за 1.7 год.

3. Обчислимо значення виразів:

  1) 24.5 - 3.5 : 50 + 7.

     Спочатку виконаємо ділення: 3.5 : 50 = 0.07.

     Потім обчислимо вираз: 24.5 - 0.07 + 7 = 31.43.

  2) (412 - 63.4) : 12 + 1.56 * 25.

     Спочатку виконаємо віднімання: 412 - 63.4 = 348.6.

     Потім обчислимо множення: 1.56 * 25 = 39.

     Нарешті, обчислимо вираз: 348.6 : 12 + 39 = 67.05.

4. Розв'язуємо рівняння:

  1) 16x = 4.

     Розділимо обидві частини на 16: x = 4 / 16 = 0.25.

  2) 238.51 : x = 17.

     Помножимо обидві частини на x: 238.51 = 17x.

     Розділимо обидві частини на 17: x = 238.51 / 17 = 14.03.

  3) 18.9x + 53.6x - 8.5 = 3.2.

     Зведемо подібні доданки: 18.9x + 53.6x = (18.9 + 53.6)x = 72.5x.

     Перепишемо рівняння: 72.5x - 8.5 = 3.2.

     Додамо

8.5 до обидві частини: 72.5x = 3.2 + 8.5 = 11.7.

     Розділимо обидві частини на 72.5: x = 11.7 / 72.5 ≈ 0.161.

  Отже, розв'язки рівнянь:

  1) x = 0.25.

  2) x ≈ 14.03.

  3) x ≈ 0.161.