4.Сторона квадрата дорівнює 8 см. Знайдіть площу квадрата та площу прямокутника, периметр якого

дорівнює периметру квадрата, а ширина дорівнює 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Тараленко Денис.

Ответ:

Площа квадрата - 8×8= 64(см²)

Периметр квадрата - 8×4=32(см)

Р квадрата = Р прямокутника = 32см

Р прямокутника = 2( а+b)=2(6+10)

Площа прямокутника = а×b= 6×10= 60(см²)