Доброго вечора Вам !! Будь ласка допоможіть мені !!! Нам задали таке завдання , а я його не можу

виконати Суми трьох чисел 73, 8 . Друге число більше за перше у 3 рази. Третє число менше ніж друге на 10,1 !! Знайди ці числа !! Виконай завдання склавши до нього рівняння !!! Будь ласка допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Алена.

Ответ:

9.1; 27.3; 17.2

Пошаговое объяснение:

Всього: 73.8
1 число - ?
2 число - ?, більше за перше в 3 рази.
3 число - ?, меньше ніж друге на 10.1

виходить, що
1 число - х
2 число - 3х
3 число - 3х - 10.1

Робимо рівняння
х + 3х + 3х - 10.1 = 73.8
7х - 10.1 = 73.8
7х = 73.8 - 10.1
7х = 63.7
х = 63.7 : 7
х= 9.1 - 1 число
9.1 * 3 = 27.3 - 2 число
27.3 - 10.1 = 17.2 - 3 число