Пожайлуста очень надо срочноо 5/7 х - 3/14 х = -2 даю 15 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Димас.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб розв'язати це рівняння, спростимо вираз у лівій частині рівняння, а потім вирішимо рівняння.

Рівняння: 5/7x - 3/14x = -2

Спростимо вираз у лівій частині рівняння:

(5/7 - 3/14)x = -2

Знайдемо спільний знаменник для дробів у дужках, який є найменшим спільним кратним 7 і 14, що дорівнює 14. Тоді отримаємо:

(10/14 - 3/14)x = -2

Тепер підставимо цей вираз у рівняння:

(7/14)x = -2

Скоротимо дріб:

(1/2)x = -2

Помножимо обидві частини на 2, щоб виразити x:

x = -2 * 2

x = -4

Таким чином, розв'язком рівняння є x = -4.