вкладник відкрив у банку депозит під 8% річних на суму 8000. скільки грошей буде на депозитному

рахунку через рік?​

Ответы на вопрос

Отвечает Майорова Пелагея.

Ответ:

8640.

Пошаговое объяснение:

8000 - 100%

х - 8%

x = \frac{8000*8}{100} = 640 прибуток з депозиту, тобто на депозитному рахунку через рік буде:

8000 + 640 = 8640.