Першого дня туристи проїхали 5/12 усього маршруту, другого 30% усього маршруту, а третього — решту.

340 км. Скільки кілометрів проїхали туристи за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Макс.

Ответ:

1200 км

Пошаговое объяснение:

30% = 30/100 = 3/10

Весь маршрут = х км

1 день = 5/12х км

2 день = 3/10х км

3 день = 340 км

5/12х + 3/10х + 340 = х

25/60х + 18/60х + 340 = х

43/60х + 340 = х

43/60х - х = -340

-17/60х = -340

х = -340 : (-17/60)

х = -340 * (-60/17)

х = -20 * (-60/1)

х = 1200/1

х = 1200

Весь маршрут = (х) = 1200 км