Задача 2. Прямокутна трапеція з висотою 5 см, має площу 240 см². Менша основа відрізняється від

більшої на 12 см. Знайдіть довжини основ трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Janabaeva Nurai.

Ответ:

Задача може бути розв’язана за допомогою формули для знаходження площі трапеції: S = (a + b) * h / 2, де S - площа трапеції, a і b - довжини основ трапеції, h - висота трапеції. Ви знаєте, що S = 240 см² і h = 5 см. Також ви знаєте, що менша основа відрізняється від більшої на 12 см. Це означає, що a - b = 12 см. Замінивши ці значення у формулу для знаходження площі трапеції, ми отримуємо рівняння: 240 = (a + b) * 5 / 2. Розв’язавши це рівняння, ми отримуємо a + b = 96. Тепер ми можемо розв’язати систему рівнянь: a + b = 96 a - b = 12 Розв’язавши цю систему рівнянь, ми отримуємо a = 54 см і b = 42 см. Отже, довжини основ трапеції становлять 54 см і 42 см.

Получено сообщение. Задача може бути розв'язана за допомогою формули для знаходження площі трапеції: S = (a + b) * h / 2, де S - площа трапеції, a і b - довжини основ трапеції, h - висота трапеції. Ви знаєте, що S = 240 см² і h = 5 см. Також ви знаєте, що менша основа відрізняється від більшої на 12 см. Це означає, що a - b = 12 см. Замінивши ці значення у формулу для знаходження площі трапеції, ми отримуємо рівняння: 240 = (a + b) * 5 / 2. Розв'язавши це рівняння, ми отримуємо a + b = 96. Тепер ми можемо розв'язати систему рівнянь: a + b = 96 a - b = 12 Розв'язавши цю систему рівнянь, ми отримуємо a = 54 см і b = 42 см. Отже, довжини основ трапеції становлять 54 см і 42 см.

Объяснение: