З'еднай вираз з лівого стовпчика з рівним йому виразом з правого стовпчика. 37×12 25×4×942×14

42×15-4225×36. 37×10+37×2​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.
37*12=37*10+37*2
42*14=42*15-42
25*36=25*4*9