задача) допоможіть після того як Буратино розвьязав декілька прикладів ,йому залишилося розвьязати

в 3 рази більше ніж він розвьязав .Скільки всього прикладів требо було йому розвьязати якщо йому залишилось 6 прикладів склади вираз

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденко Яна.

6:3=2
2+6=8
Всього прикладiв 8

Отвечает Белов Андрей.

Дана задача розв'язується за допомогою рівняння.
Нехай Буратіно розв'язав х (ікс) задач, тоді маємо рівняння:
3х=6
х=6:3
х=2
х+3х=2+3*2=8 прикладів
Відповідь: 8 прикладів.