Помогите!!У двох ящиках 24,8 кг яблук.Скільки яблук у кожному ящику, якщо в одному з них на 6,8 кг

менше ніж у другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Кичеев Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 24,8 - 5,6 = 19,2 (кг) - було б в обох ящиках без різниці в масі

2) 19,2 : 2 = 9,6 (кг) - у легшому ящику

3) 9,6 + 5,6 = 15,2 (кг) - у важчому ящику.

Отвечает Белоусов Андрей.

Відповідь:Нехай Х кг яблук у легшому ящику, тоді

х+5,6 кг - у важчому

фото :розв'язок за допомогою рівняння

Або так:

1) 24,8 - 5,6 = 19,2 (кг) - було б в обох ящиках без різниці в масі

2) 19,2 : 2 = 9,6 (кг) - у легшому ящику

3) 9,6 + 5,6 = 15,2 (кг) - у важчому ящику.

Покрокове пояснення: