Розчин містить 16% солі. Скільки кілограмів розчину треба взяти, щоб він містив 4,8 кг солі?


Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Данил.
Давайте вирішимо це завдання шляхом встановлення пропорції між кількістю солі і кількістю розчину.

Позначимо масу розчину, яку потрібно взяти, як "х" (в кілограмах).

У вихідному розчині концентрація солі складає 16%, що означає, що у 100 кг розчину міститься 16 кг солі.

Ми хочемо отримати 4,8 кг солі. За допомогою пропорції, можемо записати:

16 кг солі / 100 кг розчину = 4,8 кг солі / х кг розчину

Тепер розв'яжемо цю пропорцію, щоб знайти значення "х":

(16 кг) * х = (4,8 кг) * 100 кг
16х = 480
х = 480 / 16
х = 30

Таким чином, нам потрібно взяти 30 кг розчину, щоб він містив 4,8 кг солі.
Отвечает Кудрявцев Валера.

Відповідь: 30 кг

Покрокове пояснення: 4,8 : 16 * 100 = 30 кг

4,8 - скільки солі має бути

16 - відсотків солі в x розчину

100 - відсотки всього розчина( сіль і інший компонент)