3. Розчин містить 8% солі. Скільки кілограмів розчину треба взяти, щоб він містив 4,8 кг солі? У

відповідь записати лише числомне надо до 17:10 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Городницкая Лада.

1) 4,8:100×8=0,48×8=3,84кг