Дмитрик їхав на велосепеді 4 години зі швидкістю 8 км/год а потім йшов пішки 2 години зі швидкістю

3км/год.який шлях подолав

Ответы на вопрос

Отвечает Молоков Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Путь = 4*8 + 2*3 = 32+6 = 38 км

Отвечает Марчук Максим.

Ответ:

Дмитрик на велосипеді 4*8=32

Дмитрик пішки 2*3=6

Всього подолав дмитрик 38 км/год