682. Найдите 5 6 3 части от числа, - части которого равны 36. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бикбаева Милана.

Відповідь:

Покрокове пояснення:Щоб знайти потрібне число, ми повинні знайти дві частини, які об'єднані в цьому числі. Обозначимо ці частини як "х" і "у". З інформацією, яку ми маємо, ми можемо написати дві наступні рівності:

x + y = 563 (спочатку ми розбиваємо нашу задану трьохзначну число на дві частини)

x - y = 36 (різниця двох частин рівна 36)

Розв'язавши цю систему рівнянь, ми знаходимо "х" та "у":

x = (563 + 36) / 2 = 299.5

y = (563 - 36) / 2 = 263.5

Оскільки нас цікавить тризначне ціле число, то можемо округлити числа "х" і "у" до найближчого цілого:

x = 300

y = 264

Тож, потрібне число складається з числа 300 та 264, тому воно дорівнює 300 + 264 = 564.