Дослідженнями встановлено, що щоденна тривалість рухової активності підлітків повинна становити не

менше 3/16 доби. Яку найменшу кількість годин відповідно до цих досліджень має займати рухова активність підлітків упродовж доби?

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

Ответ:

4.5 години.

Пошаговое объяснение:

Дано: Щоденна тривалість рухової активності підлітків повинна становити не менше 3/16 доби.

Ми хочемо знайти найменшу кількість годин, відповідно до цих досліджень, яку повинна займати рухова активність підлітків упродовж доби.

Оскільки доба складає 24 години, тоді тривалість рухової активності повинна бути не менше (3/16) * 24 = 4.5 години.

Таким чином, найменша кількість годин, яку повинна займати рухова активність підлітків упродовж доби, - 4.5 години.

Отвечает Державина Таня.

Ответ:

4,5 часа

Пошаговое объяснение:

В сутках 24 часа

24 * 3/16 = 3 * 3/2 = 9/2 = 4,5 (часов) - наименьшее количество часов активности подростков