Знайди: 1) 15 від 45 см; 2) число, 27% якого становлять 81.помогите пжпжпжпжпж


Ответы на вопрос

Отвечает Матющенко Егор.
1) Якщо від числа 45 см відняти 15, отримаємо:
45 - 15 = 30 см.

2) Щоб знайти число, 27% якого становлять 81, необхідно розділити 81 на 27% (або 0.27, що є десятковим представленням 27%). Це можна зробити таким чином:

81 / 0.27 = 300.

Отже, число, 27% якого становлять 81, дорівнює 300.
Отвечает Тримасова Вика.

1. Щоб знайти 15% від 45 см, ми можемо скористатися формулою:

15% від 45 = (15/100) * 45

Розрахунок:

(15/100) * 45 = 0.15 * 45 = 6.75

Отже, 15% від 45 см дорівнює 6.75 см.

2. Щоб знайти число, 27% якого становлять 81, ми можемо скористатися зворотними пропорціями.

Позначимо шукане число як "х". Тоді пропорція буде:

27/100 = 81/х

Для знаходження "х" перенесемо частку в протилежну сторону:

27 * х = 100 * 81

Розрахунок:

27 * х = 100 * 81

х = (100 * 81) / 27

х = 300

Отже, число, 27% якого становлять 81, дорівнює 300.1