До магазину завезли 860 кг фруктів. Яблока становлять 35% від усіх фруктів, а також 70% маси груш.

Скільки кілограмів iнших фруктів завезли до магазину, срочно будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Лена.

Пошаговое объяснение:

Для вирішення цієї задачі, спочатку знайдемо кількість кілограмів яблук та груш, а потім від об'єму всіх фруктів віднімемо ці дві величини, щоб отримати кількість кілограмів інших фруктів.

Яблука:

Маса яблук = 35% * 860 кг = 0.35 * 860 кг = 301 кг

Груші:

Маса груш = 70% * 860 кг = 0.70 * 860 кг = 602 кг

Тепер від об'єму всіх фруктів віднімемо масу яблук та груш, щоб отримати масу інших фруктів:

Маса інших фруктів = 860 кг - 301 кг - 602 кг = 860 кг - 903 кг = -43 кг

Отримали від'ємне значення -43 кг. Це означає, що є помилка в умові задачі або неправильно задані вихідні дані, оскільки ми не можемо мати від'ємну масу фруктів. Рекомендую перевірити дані та умову задачі для виправлення помилки.