За дві години млин змолов 13 тонн зерна скільки тонн зерна можна змолоти за 6 годин якщо

продуктивність млина є сталою

Ответы на вопрос

Отвечает Піскун Настя.

Ответ:

39 т зерна

Пошаговое объяснение:

1 способ решения:

2 часа — 13 т зерна

6 часов — х т зерна

2/6 = 13/х

2 * х = 6 * 13

2х = 78

х = 78 : 2

х = 39

39 т зерна можно намолотить за 6 часов

2 способ решения:

1) 13 : 2 = 6,5 (т) - зерна молотит мельница за 1 час

2) 6,5 * 6 = 39 (т) - зерна намолотит мельница за 6 часов