Розвязати задачі СРОЧНО -За 2 год млин змолов 13 т зерна. Скільки тонн зерна можна змолоти за 6

год, якщо продуктивність млина є сталою? - Залізна кулька, обєм якої 10 см3, мажє масу 79 г. Визнач масу куба, ребро якого дорівнює 5 см, якмй виготовлено з такого самого заліза

Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2 год - 13 т зерна

6 год - х т зерна

х=6*13:2=39 т за 6 год

2) (5см)³=125см³= об’єм куба

10см³-79г

125см³-х г

х=125*79:10=987,5г