В 2 кошику було втричі менше слив ніж у 1.Коли з першого кошика взяли 12 слив ,а до другого додали

28,то в обох кошиках стало порівну.Скільки слив було спочатку в кошиках? помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Фесенко Надежда.
Кількість слив у першому кошику як х.
Кількість слив у другому кошику буде "х/3" (тричі менше, ніж у першому кошику).
За умовою задачі, коли з першого кошика взяли 12 слив, а до другого додали 28, кількість слив у обох кошиках стала однаковою.
Складемо Рівняння:
х - 12 = (х/3) + 28
3(х - 12) = х + 84
3х - 36 = х + 84
3х - х = 84 + 36
2х = 120
х= 120/2
х = 60
У першому кошику було 60 слив;
У другому кошику 60/3 = 20 слив.

Отвечает Вітенко Хрустя.

Ответ:

х-12 = (х/3) + 28

3(х-12)=x+84

3х-36=x+84 3х-х=84+36

2x = 120

x= 120/2

x=60