Умову задачі: З одного міста одночасно у протилежних напрямках виїхали дві автівки. Швидкість

однієї з них 72км/год, що складає 0,9 від швидкость іншої. Через скільки годин відстань між автівками становитиме 380 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюков Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 72:0.9=80(км/год)-швидкість 2 автівки.

2) 72+80=152(км/год)-швидкість двох автівок разом.

3) 380:152=2.5(год)-через 2.5 годин відстань між автомобілями буде 380км.