У сувої 40 м тканини. З цієї тканини пошили 7 суконь, використавши на кожну по 3 м. Скільки метрів

тканини залишилося в сувої,

Ответы на вопрос

Отвечает Унанян Тигран.

Доброго дня!

1) 7 * 3 = 21 (м) - тканини вона використала.

2) 40 - 21 = 19 (м)

Відповідь: у сувої залишилося 19 метрів тканини.

Отвечает Страузова Людмила.

Ответ:

19 м тканини

Пошаговое объяснение:

40-(7*3)=40-21=19