У сувої 36 м тканини . З цієї тканини пошили 5 суконь , використавши на кожну по 3 м . Скільки

тканини залишилося в сувої ?

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Аня.
1)3*5=15(м)Використали на пошиття суконь.
2)36-15= 21(м)Залишилось таканини
Відповідь:залишилось 21 м таканини.