При якому значенні а рівняння: 1) 3 ах = 42 має корінь, що дорівнює числу 7;СРОЧНО!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Кушнарёва Анастасия.

Ответ:

При значенні а = 2 рівняння 3ах = 42 має корінь, що дорівнює числу 7.

Пошаговое объяснение:

3ах = 42

Підставимо х = 7:

3а * 7 = 42

21а = 42

Далі поділимо обидві частини рівняння на 21:

21а / 21 = 42 / 21

а = 2