Решите пожалуйста 15*(2х+1)-(10х-5)=18


Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Ответ:x = -1/10.

Пошаговое объяснение:15 * (2x + 1) - (10x - 5) = 18

Розкриємо дужки та спростимо вираз:

30x + 15 - 10x + 5 = 18

Згрупуємо подібні терміни:

(30x - 10x) + (15 + 5) = 18

20x + 20 = 18

Віднімемо 20 з обох боків рівняння:

20x = 18 - 20

20x = -2

Розділимо обидві частини на 20:

x = -2/20

x = -1/10