У 8 кувшинів розлили 24 л олії. Скільки літрів у 3 таких кувшинах.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Глеб.
24•8=72 л в 8 кувшинах
Отвечает Забелина Ксюша.
1). 24:8=3 (л) - в одному кувшині
2). 3*3=9 (л)
Відповідь: 9 літрів у 3 кувшинах